ŞEHİT AİLELERİ VE ASIRLIK ÇINARLARA ANNELER GÜNÜ ZİYARETİ

Haberi Paylaş

Nallıhan Kaymakamı Murat Kahraman ilçede yaşları 100’ün üzerinde olan anneler ile şehit annelerimuzi ziyaret ederek onların Anneler Gününü kutladı.


 

Nallıhan’da Anneler Günü etkinlikleri kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu Personeli ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Elagöz ile birlikte ilk olarak Atatürk Mahallesinde yaşayan 102 yaşındaki Ayşe Türk’ü evinde ziyaret eden Kaymakamımız Murat Kahraman asırılık çınar annemizin Anneler gününü kutlayarak ona çiçek ve hediyeler verdi.

Yapılan ziyaretten dolayı çok mutlu olduğu gözlenen Ayşe Türk memnuniyetini dile getirerek Kaymakam Kahraman ile bir süre sohbet etti.

Daha sonra ilçemiz Atatürk Mahallesinde yaşayan Şehit Annesi Atiye Arıcı’yı evinde ziyaret eden Kaymakamımız Murat Kahraman Şehit Annemizin Anneler Günü’nü kutlarak bir süre sohbet ettikten sonra ona çiçek ve hediye takdim etti.

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI SERHAT SELVİ’ DEN ZİYARET 

Daha sonra Nallıhan Kaymakamlığı Sosyal Destek Grubu personeli, Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Elagöz ve Nallıhan Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi iİlçemiz 100.Yıl Mahallesinde ikamet eden Şehit Annemiz Fatma Beydili ile Belenalan, Kuruca, Çamalan. Mahallelerinde ikamet eden Şehit Annelerimizi evlerinde ziyaret ederek Anneler onların Anneler Gününü kutladı Gününü kutladılar.
Şehit Annelerimizle sohbet eden ve Şehit Annemize çiçek ve hediye takdim eden Belediye Başkan Yardımcımız Serhat Selvi
Bütün annelerimize sağlıklı ömürler temennisinde bulunarak “Şehit Annelerimiz ve yaşlılarımızın her zaman yanındayız. Onlar bizim her zaman baş tacımızdır. Anneler Günü’nde şehit annelerimizi ve yaşlı annelerimizi ziyaret ederek onların dualarını alıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir