Haberi Paylaş

Doğanın Güzelliği İçerisinde Enfes Bir Mekan,
KARACASU KÖY SOFRASI

Nallıhan’ın doğa dostu, Karacasu Köy Sofrası, benzersiz manzarası eşliğinde keyifli bir sabah kahvaltısının yanı sıra günün her saatinde yöresel lezzetleri sunmak için sizleri Karacasu Mahallesine bekliyor.

Haftanın yorgunluğu ve stresten bir an olsun kurtulmak istediğinizde sessizliğin hakim olduğu, bütün gıdaların organik olarak misafirlere sunulduğu Karacasu Köy Sofrası geçtiğimiz aylar içinde hizmete açıldı.

Kemal – Nükhet Varol çifti tarafından işletmeye açılan tesiste haftanın her günü doğayla baş başa nefis bir kahvaltı ile güne başlangıç yapabilmenin yanında günün her saati Nallıhan Yöresel lezzetlerin tadabilirsiniz.

Doğal özelliği ile doğa severler ve dağ sporlarına tutkun olanlar için ulaşabilecekleri en yakın noktalardan biri olan Karacasu Köy Sofrası işletmecisi Kemal Varol, “Tesisimiz organik ürünlerle hazırlanmış kahvaltı çeşitleri ve yemekler ile ninenizin annenizin köyde hazırladığı yemekler gibi damağınızda tat bırakacak bir menüye sahiptir. Müşterilerimizi evimizde misafir ağırlar gibi köy soframızda da ağırlıyoruz. Buraya gelen insanların doğa ile başbaşa kalmalarını ve günün yorgunluğunu atabilmelerini sağlıyoruz. Doğa ile baş başa kalmak isteyen herkesi tesisimize bekliyoruz”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir