Haberi Paylaş

NALLIHAN S. Y. D VAKFI HİZMETTE FARK YARATIYOR

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sosyal yardımlarını İlçe genelinde etkin bir şekilde sürdüren Nallıhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilçede risk grubunda yer alan kimsesiz ve yaşlı vatandaşlara yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Nallıhan’da S. Y. D. Vakfı bünyesinde 3 yıldır uygulanan “Yanlız Değilsiniz” isimli proje kapsamında oluşturulan Evde Bakım ve Temizlik Hizmeti ekipleri, yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşların yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla ev ev dolaşarak temizlik ve dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriyor.
İnsan odaklı projelerle sosyal Devletçiliğin en güzel örneklerini sergileyen Nallıhan S.Y.D. Vakfı,
Nallıhan genelinde ikamet eden yaşlı, engelli, kimsesiz vatandaşlar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi kişilerin ev temizliğini yaparak huzurlu, sağlıklı ve rahat bir yaşam alanı sunuyor.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yanlız Değilsiniz Projesi ekipleri evlerin süpürüp silinmesi, toz alınması, camların, kapı ve çerçevelerin temizlenmesi, beyaz eşyaların temizliği, mutfak, tuvalet ve banyonun genel temizliği görevini yerine getirerek evleri pırıl pırıl teslim ediyor.

VATANDAŞIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Verilen hizmetten
memnuniyetlerini dile getiren ve yüzleri gülen vatandaşlar, Devletimize ve bu hizmeti sağlayan Kaymakamlık
S. Y. D. Vakfı’na bol bol dua ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir