Haberi Paylaş

ANKARA MİLLETVEKİLİMİZ NEVZAT CEYLAN NALLIHAN’IN TANITIMINA KATKI SUNUYOR

Nallıhanı merak eden ve Nallıhan’a gelen misafirlerine ilçemizin doğal ve kültürel güzelliklerini tanıtmaya gayret sarfeden Ankara Milletvekilimiz Nevzat Ceylan, gerek Ankara’da katıldığı etkinlik ve organizasyonlarda gerekse Nallıhana gelen konuklarına karış karış Nallıhan ‘ı anlatıyor.

Fırsat buldukça haftasonları Nallıhan ‘a gelerek yürüyüşler yapan ve fotoğraf makinasıyla Nallıhan’ ın güzelliklerini fotoğraflayan Ankara Milletvekilimiz Nevzat Ceylan “Nallıhan’ın tanıtılması konusunda Nallıhanlılar olarak üzerimize düşeni yapmamız gerekiyor. Tanıtımın yanı sıra misafirpervelerliğimizi de göstererek herkesin Nallıhan’dan memnun bir şekilde ayrılması ve onların da gittikleri şehirlerde Nallıhanı en iyi şekilde anlatmalarını sağlamalıyız. ” ifadelerini kullandı.

TANINMAK İÇİN TANITIM ÇOK ÖNEMLİ

Doğanın en güzel örneklerini içinde barındıran Nallıhan’ın , doğal ve kültürel güzellikleri bakımından çok dolu bir İlçe olduğuna işaret eden ve tanınmak için tanıtımın yapmanın önemine değinen Ceylan, Doğanın ihtişamını ve havasını, yaşamak isteyen bütün herkesi Nallıhan ‘a beklediklerini söyledi.

Ağaçların dilinden anlayan ağaçlara sarılıp, sevip, onlara hayırlı uzun ömürler dileyen Vekilimize teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir