Haberi Paylaş

TRAKTÖR SÜRÜCÜLERİNE REFLEKTÖR HEDİYE EDİLDİ

 

Nallıhan İlçe Jandarma Komutanlığı ve Nallıhan Ziraat Odası Başkanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen Reflektör Tak, Görünür Ol” projesi kapsamında traktör sürücülerine üçgen reflektör dağıtıldı.

Geceleri arkadan çarpma şeklinde meydana gelebilecek traktör kazalarını engellemek maksadıyla
yapılan uygulamada
Traktör sürücüleri jandarmanın da yardımıyla verilen üçgen reflektörleri römorklarına takarken reflektörlerin ücretsiz olarak dağıtılmasından dolayı memnun olduklarını dile getiren sürücüler,Nallıhan jandarma ekipleri ve Nallıhan Ziraat Odası yetkililerine teşekkür ettiler.
Reflektör dağıtımı ile özellikle havanın karanlık olduğu saatlerde arkadan gelen sürücülerin traktör ve römorkları daha net görmesini ve meydana gelebilecek trafik kazalarının önüne geçilmesini sağlamak için bu projeyi başlattıklarını belirten Nallıhan Ziraat Odası Başkanı Koray Sezer,
“İlçe Jandarma Komutanlığı ile ortaklaşa yürüttüğümüz reflektör dağıtımına Sobran Mahallesinden başladık. İmkanlar dahilinde tüm köylere dağıtmayı planliyoruz. Amacımız kimse olası bir kaza ve can kaybı yaşamasın.
Ziraat Odamızın katkılarıyla alınan reflektör dağıtımını organize bir şekilde sağlayan Nallıhan İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir