Haberi Paylaş

ANKESOB’DAN NALLIHAN ESNAFINA HİJYEN DESTEĞİ


Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Nallıhan’a gelerek kolonya, el antiseptiği ve maskeden oluşan hijyen paketi dağıttı.


Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (ANKESOB) bağlı faaliyet gösteren meslek odalarına, yeni Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında ortam dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılmak üzere kolonya, el antiseptiği ve maskeden oluşan hijyen paketlerinin dağıtımı yapıldı.

İlk olarak Nallıhan Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’nı ziyaret ederek Başkan Erdoğan Mutlu ile görüşen
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, Koronavirüsten tamamen kurtulabilmek için maske kullanımına, hijyene verilen öneme ve sosyal mesafeye uyulmasına bağlı olduğuna değinerek “Koronavirüsle mücadele tedbirlerimizi sıkı sıkıya uygulamalıyız”dedi.
Hijyen malzemelerinden oluşan yardım paketlerini Nallıhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na teslim eden ve çalışmalar hakkında Oda Başkanı Erdoğan Mutlu ile bilgi alışverişinde bulunan Yiğiner daha sonra Nallıhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bakanlığı’nın ziyaret etti.
Burada Nallıhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdal Okyay ile bir araya ve
hijyen malzemelerinden oluşan yardım paketlerini teslim eden
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner Nallıhan Esnaf Odası Başkanı Serdal Okyay ‘dan esnafın sorunları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir