Haberi Paylaş

NALLIHAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ NALLIHAN’I TEMSİL ETMEYE DEVAM EDİYOR

Nallıhan’da ve Çayırhan’da gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak adına kurulan ve gençleri spora teşvik eden Nallıhan Gençlik Spor Kulübü’nün 2 profesyonel sporcusu Nallıhan’ı ve Ülkemizi  temsil etmek için düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından katılacak sporcuların olduğu organizasyona katılacaklar.

Nallıhan’ı ve Türkiye’yi temsil etmek için Alman ve Fransız sporcular ile profesyonel maçlara çıkacak olan Nurettin Ovat ve Ozan Can Aslantaş “bileğimizin gücünü ringde göstereceğiz” dedi.

Duzenlenecek olan organizasyonda Nallıhan Gençlik ve Spor Kulübü Nallıhan’ı profesyonel şekilde temsil edecek. Nallıhan ve Çayırhan gençlerini kötü alışkanlıklardan uzak tutmak adına kurularak çeşitli spor dallarina teşvik eden kulüp hocası Köksal Kaya “Gençlerimiz bizim için çok önemli, onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için spora yöneltmeye çalışıyoruz çünkü artık sporun bütün kötü alışkanlıkların önüne geçeceğine inanıyoruz. dedi.

Gençlerimize Nallıhan Has Haber ekibi olarak başarılar dileyerek Nallıhan ve Çayırhan adına onlarin yetiştiren ve sporu sevdiren Köksal Kaya’ya teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir