Haberi Paylaş

NALLIHAN BACIM SULTAN TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ ULUSLARARASI TARIM FUARINDA

Tarım Sektörü bugün AGROTEC 2021 24. Uluslararası Tarım Fuarı’nda buluştu. Fuarda Nallıhan Bacım Sultan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi yöresel ürünler standı büyük ilgi gördü.


16-19 Eylül tarihleri arasında Gölbaşı Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen
AGROTEC 2021’in açılış töreni saat 13.00’de MHP Genel Başkan Yardımcısı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Ankara İlçe Müdürlükleri,Keçiören Belediye Başkanı, Milletvekilleri, İlçe Kaymakamı,kooperatifler yerli ve yabancı birçok siyasi ismin katılımı ile gerçekleşti.

S.S.Nallıhan Bacım Sultan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak üretilen ürünlerin ve yöresel lezzetlerimizin satışa sunulduğu ve Ankara Milletvekilimiz Nevzat Ceylan ‘ında açılışına katıldığı fuarda Bacım Sultan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Nallıhan Yöresel Ürünler standı göz doldururken ayrıca Nallıhan Standında yer alan ve asitli içeceklere alternatif olarak üretilen, halkı ve özellikle çocukları milli içeceklerimiz olan süt ve ayran içmeye yönelten akıllı inek ise ilgi odağı oldu.

Nallıhan Platformu Başkanı ve Bacım Sultan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi kurucusu Rasim Uzun, Nallıhan İlçesi Bacım Sultan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak Nallıhan’ı tarihi, Doğal güzellikleri,ni,Tapduk Emre ve Bacım Sultan ile İnanç Turizmini, Organik-İyi Tarım-Doğal Tarım la yapılan Sebze,Meyve,Aromatik bitki üretimlerimizi Ulusal ve Uluslararası Sektör Temsilcileri ile buluşturmak, Nallıhan’lı Üreticilerimize katma değer sağlamak için uluslararası tarım fuarında yer aldıklarını belirterek
kendilerini yanlız bırakmayan Nallıhan ve Ankara’lı dostlarının fuara katılımlarının kendilerini onurlandırdığını söyledi.

AGROTEC 24. Uluslararası Tarım Fuarı’nın 16-19 Eylül tarihleri arasında ziyaret edilebileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir