Haberi Paylaş

DENETİMLER ARTTI
CADDE BOŞALDI

 


Nallıhan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekiplerinin Bursa Caddesinde denetimlerini sıklaştırmasıyla birlikte cadde üzerinde araç parklarında günün yoğun saatleri olmasına rağmen gözle görülür bir azalma yaşandı.


Daha önce caddenin her iki tarafına yapılan düzensiz araç parkları nedeniyle sorun yaşanan caddede tabiri yerindeyse in cin top oynuyor.


Son günlerde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulama sonuç vererek Nallıhan’ın önemli caddelerinden biri olan Bursa Caddesi üzerinde park eden araç sayısında azalma olurken ekipler bu konuda sürücüleri duyarlı olmaya davet ediyor.
Özellikle yol kenarlarına park eden araçların trafik için en büyük sorunlardan biri olduğunu belirten vatandaşlar keyfi uygulamalardan kaçınılması halinde işlek caddelerde bir nebze olsa trafik yoğunluğunun azalacağını belirterek, ekiplerin park kurallarına yönelik alınan tüm tedbirleri kararlılıkla uygulaması gerektiğinin altını çizdiler. Son günlerde yapılan sıkı denetimlerinden dolayı gerek sürücüler gerekse Bursa Caddesi esnafı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik ekiplerine teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir