İLÇEMİZDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

Haberi Paylaş

Nallıhan Belediyesi tüm dünyada tedirginliğe neden olan korona virüs tehdidine karşı ilaçlama çalışmaları gerçekleştirdi.

Nallıhan Belediyesi ekipleri, yürütülen ilaçlama çalışmaları kapsamında, özel kıyafetler giyip, maske takarak dezenfekte işlemi yaparak hastalığa karşı yayılma ihtimali bulunan alanlarda önlem aldı. Ekipler, camiler, ilçe merkezindeki dükkanlar, parklar terminal, dolmuş ve taksi durakları gibi virüslerin yayılma ihtimalinin yüksek olduğu kalabalık alanlarda ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdi.

Halk sağlığını tehdit eden korana ve diğer virüslere karşı önlemler aldıklarını belirten Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, ilaçlama çalışmasındaki amacın korona virüsüne karşı tedbir amaçlı etkin mücadelenin sağlanması olduğunu ifade etti. Bütün dünyanın gündeminde olan korona virüsü için Nallıhan’da bütün tedbirlerin alındığına işaret eden Başkan Öntaş, halkın sağlığı ve huzuru bizim için önemlidir. Bu mücadelede bütün ülkemizde olduğu gibi Nallıhan’da da tedbirlerimizi bir üst seviyeye çıkardık. Vatandaşlarımızın yoğun olduğu alanlarda ve toplu taşıma duraklarında temizlik ve dezenfekte işlemlerini arttırdık. Korona Virüsü konusunda Belediye ekiplerimiz düzenli olarak çalışmalara devam edecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir