Başkan Öntaş Uluhan Mahallesindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi

Haberi Paylaş

Başkan Öntaş, Uluhan Mahallesindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi.

Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, Milliyetçi Hareket Partisi Nallıhan İlçe Başkanı İlker Oymaağaç, Ak Parti Nallıhan İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Uluhan mahallesinde yapımı tamamlanan köy konağı ve imam evini ziyaret etti.

Uluhan mahallesi sakinleriyle buluşan Başkan İsmail Öntaş, talep ve önerileri yerinde dinledi. Öntaş, Uluhan mahallesinde belediye ekiplerinin çalışmalarıyla ilgili bilgi verirken, bu konuda verdikleri tüm sözleri yerine getirdiklerini ve getirmeyede devam edeceklerini ifade etti.
Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Öntaş “Hedeflerimize ulaşmak için ekiplerimizle birlikte yoğun bir tempoyla çalışmaya devam ediyoruz. Uluhan Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz köy konağı ve imam evini bizzat yerinde inceleyerek kontrolünü sağladık. Belediyemizin tüm imkanlarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha güzel, yaşanabilir ve tertemiz bir Nallıhan için her bir mahallemizde çalışmalarımıza tek tek devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan Uluhan mahallesi muhtarı Hasan Armağan, Başkan Öntaş’ın gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir